در حال بارگذاری ...
دوشنبه 27 دی 1400

اطلاعیه امتحانات نیمسال اول 1400

با سلام و سپاس از تمامی دانشجویان گرامی که علی­رغم وجود شرایط سخت بیماری کرونا، در کلاسهای مجازی و حضوری دروس شرکت کرده و در راه فراگیری علوم، تمام سختی ها و ناملایمات را تحمل نموده اند.

 مهم ترین نکات مربوط به امتحانات پایان نیمسال اول  401 - 400به شرح ذیل اعلام میگردد.

­­  * آزمون پایانی تمامی « دروس نظری و بخش نظری دروس نظری عملی » برای تمامی دانشجویان به صورت مجازی برگزار می شود.

* امتحانات دروس عملی و بخش عملی دروس نظری عملی ، برای دانشجویان که در نیمسال جاری با اخذ مجوزهای لازم و رعایت تمامی ضوابط، این دروس را به صورت حضوری آموزش دیده اند، آزمون پایانی با رعایت دستورالعمل های مربوطه، صرفاً به صورت حضوری برگزار می شود.

* برای دانشجویانی ( به ویژه دانشجویان غیر بومی ) که به دلایل موجه ناشی از شرایط کرونایی، امکان شرکت در کلاس و یا آزمون پایانی دروس مذکور را به صورت حضوری نداشته یا ندارند، آموزش و آزمون پایانی این دروس همانند نیمسال های اخیر، با تدابیر لازم و با بهره گیری از روش های موثر برگزار خواهد شد.

** امتحانات از  روز شنبه 1400/10/18 لغایت پنجشنبه 1400/11/07   از طریق سامانه آموزشی سمیاد (lms8.tvu.ac.ir) برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده تاریخ و ساعت امتحان، از قسمت کارت ورود به جلسه امتحان اقدام نمایید.

ضمنا دانشجویان گرامی موظفند قبل از دریافت کارت ورود به جلسه در نظر سنجی از عملکرد اساتید شرکت نمایند.

(تاکید میشود این کارت صرفا جهت مشاهده برنامه امتحانی طراحی شده و نیاز به پرینت ندارد)

* ساعت و تاریخ دقیق امتحانات در سامانه خدمات آموزشی بوستان(bustan.tvu.ac.ir) درج شده است.

( ساعت و تاریخ امتحان توسط اساتید، در سامانه سمیاد نیز درج شده است، لذا به دانشجویان عزیز توصیه اکید میشود  قبل از شروع امتحانات ضمن مراجعه به سامانه سمیاد از درج تاریخ امتحان برای تمام دروس خود مطمئن شوند و در صورت عدم درج تاریخ امتحان و یا مغایرت آن با اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه امتحان و یا بروز مشکل در ورود به سامانه، مراتب را هرچه سریعتر از طریق   سامانه سرآمد   http://ertebat.moshtc.ir    به کارشناس سمیاد اطلاع دهند.)

   آزمون مجدد صرفا برای دانشجویانی که در یک روز و در یک ساعت دارای دو امتحان هم زمان میباشند  درصورتی که موفق به شرکت در یکی از امتحانات خود نشوند، انجام خواهد شد. به این دسته از دانشجویان توصیه میشود در صورت داشتن زمان کافی، حتی الامکان در هر دو آزمون شرکت نمایند، در غیر اینصورت ابتدا در آزمون درس تخصصی شرکت نموده و اطلاعات درس دوم خود را بعد از روز آزمون در قسمت سربرگ تداخل امتحانی 401 در سایت دانشکده شهید منتظری montazeri.tvu.ac.ir در قسمت معاونت ها/ معاون آموزشی / تداخل دروس 401 درج نمایند.

با آروزی موفقیت و سربلندی

اداره آموزش دانشکده شهید منتظری مشهد- 1400/10/14

نظرات کاربران