در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 6 بهمن 1400

اطلاعیه کمیته آموزش‌های مجازی دانشکده فنی شهید منتظری
(مورخ 11/02/1400)

باسلام حضور اساتید ارجمند و دانشجویان عزیز؛

ضمن آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان و آرزوی قبولی عبادات در ماه مبارک رمضان، با توجه به در پیش بودن لیالی ارزشمند قدر و به جهت بهره‌مندی هرچه بهتر دانشجویان ارجمند از این فرصت، اطلاعیه تغییر ساعات برگزاری کلاس‌های آموزشی به شرح زیر حضورتان اعلام می‌گردد:

  1. کلاس های ساعت 8-10 مورخ 12 اردیبهشت (یکشنبه) با هماهنگی و اعلام استاد محترم در نوبت دیگری برگزار می‌شود. به جهت انباشت نشدن کلاس‌های جبرانی، پیشنهاد بر تشکیل کلاس جبرانی در نوبت بعداز ظهر همان روز (ساعت 18 به بعد) می‌باشد. ساعت نهایی کلاس جبرانی توسط استاد محترم و از طریق درج در تابلو اعلانات درس مربوطه در سامانه سمیاد به اطلاع دانشجویان عزیز خواهد رسید.
  2. کلیه کلاس‌های روز 14 اردیبهشت (سه شنبه) مصادف با شهادت مولای متقیان، حضرت علی علیه السلام صرفا به صورت آفلاین (به صورت تمرین، مرور فایلهای بارگذاری شده در سمیاد، تکلیف،...) برگزار خواهد شد.
  3. کلاس های ساعت 8-10 مورخ 16 اردیبهشت (پنجشنبه) با هماهنگی و اعلام استاد محترم در نوبت دیگری برگزار می‌شود. به جهت انباشت نشدن کلاس‌های جبرانی، پیشنهاد بر تشکیل کلاس جبرانی در نوبت بعداز ظهر همان روز (ساعت 18 به بعد) می‌باشد. ساعت نهایی کلاس جبرانی توسط استاد محترم و از طریق درج در تابلو اعلانات درس مربوطه در سامانه سمیاد به اطلاع دانشجویان عزیز خواهد رسید.

در پایان ضمن آرزوی مقدراتی توام با خیر و نیکی برای همه شما عزیزان در لیالی شریف قدر، از همه شما بزرگواران التماس دعای مخصوص داریم.

کمیته آموزش‌های مجازی دانشکده فنی شهید منتظری

نظرات کاربران