در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 29 اسفند 1397
 • فایلها
 • اطلاعیه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته97

  باسمه تعالی

  اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان جدید الورود کارشناسی ناپیوسته سال تحصیلی 98-97

          با سلام و عرض تبریک و خیر مقدم به شما دانشجویان عزیز  به  اطلاع می رساند قبل از برنامه ریزی حرکت و مراجعه به دانشکده جهت ثبت نام ، توصیه موکد میگردد فرم های پیش بینی شده  موجود در سایت (فرم های کاردانی) را  بطور کامل و دقیق مطالعه و تکمیل نموده  و بر اساس زمان اعلام شده جهت ثبت نام مراجعه نمائید.(این فرم ها در انتشارات دانشکده نیز موجود می باشد).

  . مدارک ذیل جهت ثبت نام الزامی است :

  1-اصل مدرک کاردانی یا گواهی آن به همراه دو برگ تصویر (برای دانشجویانی که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشند).

  2- فرم اعلام فراغت از تحصیل به سازمان نظام وظیفه عمومی که توسط محل تحصیل قبلی آنها صادر شده است که تاریخ فراغت آنها تا 31/6/97 بیش از یک سال نگذشته باشد.    (برای دانشجویانی که خدمت وظیفه را نگذرانده و از مقطع کاردانی فارغ التحصیل شده باشند).

  توجه: دانشجویانی که با فرم شماره 7 یا9 ثبت نام میکنند ،حداکثر تا 15 آبان ماه فرصت دارند نسبت به ارائه اصل مدرک کاردانی یا گواهی آن و یا  فرم اعلام فراغت از تحصیل به سازمان نظام وظیفه عمومی اقدام نمایند.

        (دانشجویانی که در زمان مقرر مدارک فوق را تحویل ننمایند از سیستم آموزشی حذف و ثبت نام آنها ملغی میگردد)

  3-  تکمیل و تحویل فرمهای مخصوص ثبت نام ( پذیرفته شدگان محترم به سایت دانشکده مراجعه و پس از پرینت فرمها آنها را بدون خط خوردگی با خودکارآبی  و خط خوانا ، تکمیل و به همراه سایر مدارک ) در روز ثبت نام، تحویل مسئول ثبت نام دهند.(این فرم ها در انتشارات دانشکده نیز موجو می باشد)

  4- اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه 2 برگ تصویر از تمام صفحات (کپی ها در برگ A4)

  5- عکس  4*3  که در سال جدید گرفته شده باشد پشت نویسی شده(نام و نام خانوادگی + شماره ملی)   6 قطعه

  6- دانشجویان انصرافی که قبلاً در دانشکده ها و مؤسسات آموزش عالی اشتغال به تحصیل داشته اند و مجدداً در آزمون پذیرفته شده اند می بایست نامه انصرافی دانشگاه قبل(لغو معافیت تحصیلی) را که از تاریخ انصراف آن بیش از یکسال نگذشته باشد ارائه نمایند.

  7- پذیرفته شدگانی که دارای کارت پایان خدمت معافیت دائم و یا دفترچه آماده به خدمت که تاریخ اعزام آن نگذشته باشد باید اصل آن­را  به همراه یک برگ کپی ارائه دهند.

  8- پذیرفته شدگانی که شروع به تحصیل آنان از نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 می باشد از 31/6/97 تا 30/7/97 جهت دریافت معافیت تحصیلی خود از پلیس + 10با در دست داشتن یک برگ تصویرشناسنامه وکارت ملی و یک قطعه عکس به ساختمان اداری (امور دانشجویی اتاق 108 ) مراجعه نمایند.( دانشجویانی که در زمان مقرر  فرم فوق را تحویل ننمایند از سیستم آموزشی حذف و ثبت نام آنها ملغی میگردد)

  توجه :پذیرفته شدگانی که درحین خدمت مقدس سربازی می باشنددرهنگام ثبت نام بایدبرگ ترخیص ازخدمت خودرا ارائه نمایند.

  زمان و مکان ثبت نام : دانشجویان  مقطع کارشناسی بر اساس جدول ذیل مراجعه و ثبت نام نمایند .

  مراجعه بر اساس حرف اول نام خانوادگی

  زمان  مراجعه

  مکان مراجعه

  الف      .....    س

  شنبه  24/06/97 -ازساعت 8الی16

  ساختمان تربیت بدنی داخل دانشکده

  ش   .......    ی

  یک شنبه  25/06/97 - ازساعت 8الی16

  ساختمان تربیت بدنی داخل دانشکده

   

  *  واریز هزینه خدمات دانشجویی (بیمه .صدور کارت و....)به مبلغ 000/500 ریال  برای کلیه دانشجویان روزانه و شبانه و  مبلغ 000/000/3  بصورت علی الحساب  شهریه دانشجویان شبانه از طریق دستگاه کارتخوان در محل ثبت نام قابل پرداخت می باشد .

  ** انتخاب واحد دانشجویان جدید(ترم یک) توسط مدیران گروه ها انجام خواهد شد.

  *** دانشجویان انصرافی و یا اخراجی(پس از گذراندن خدمت سربازی) که قبلا دروسی را درآموزشکده ها و دیگر مراکز گذرانده اند میبایست سریعا پس از انجام مراحل ثبت نام با مراجعه به کارشناسان آموزش نسبت به تکمیل فرم درخواست نمرات قبلی اقدام و پس از وصول نمرات با تکمیل فرم تطبیق نمرات(بر اساس دستورالعمل) نسبت به ثبت نمرات قابل پذیرش و  تطبیق  اقدام و سپس انتخاب واحد نمایند.

  شروع کلاسهای  نیمسال  اول دانشجویان جدید الورود :  شنبه 31/06/97                         اداره آموزش دانشکده فنی شهید محمد منتظری مشهد

   

  نظرات کاربران