در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 3 بهمن 1396

جلسه ارتباط صنعت و دانشگاه با حضور رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی و جمعی از صنعتگران و صاحب نظران د ر دانشگاه فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی دکتر محسن حداد در جلسه ای با حضور رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی و جمعی از صنعتگران و صاحب نظران این حوزه چهارشنبه 3/3/96 در دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان رضوی ضمن ابراز خرسندی از حضور ایشان گفت: بحث تبادل دانش و تجربه بین صنعت و دانشگاه، مهم است و از صنایع استان میخواهیم لیست پروژه های مورد نیاز خود را به این دانشگاه ارسال نمایند، ما آمادگی این را داریم تا در این پروژه ها مشارکت داشته باشیم.

دکتر حداد در ادامه سخنانش با تاکید بر اهمیت جذب دانش آموختگان دانشگاه که از لحاظ مهارتی در سطح مناسبی هستند، افزود: این مرکز دانشگاهی، دوره های بازآموزی برای اعضای هیات علمی خود برگزار می نماید که نیازمند همکاری بخش صنعت در حوزه های مرتبط است و همچنین به صورت متقابل می توانیم نیاز صنایع به دوره های بازآموزی برای مهندسان و کارگران ماهر را پاسخگو باشیم.

گفتنی است دراین جلسه که در حاشیه اولین رویداد فن آفرینی برق و کامپیوتر برگزارشد،جمعی از صنعتگران و صاحب نظران استان نیز حضور داشتند که نکته نظراتشان را بیان کردند.همچنین در ادامه جلسه رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با توجه به شتاب توسعه بخش صنعت و سرمایه گذاری، بومی سازی و به روز کردن دانش فنی داخل استان، ضروری است.

راضیه علیرضایی در ادامه افزود: ایجاد رابطه بین صنعت و دانشگاه از اولویت های این سازمان طی چند سال گذشته بوده است و از ورود دانشگاه فنی و حرفه ای استان به این موضوع استقبال می کنیم .

وی تصریح کرد: این آمادگی وجود دارد که از دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی به عنوان کارورز در حوزه های مختلف صنعتی، تولیدی و صنفی استفاده نماییم.

نظرات کاربران